hakkımızda

bukka

Dayanıklı, estetik, ergonomik banyo ürünleri markası

Farklı nitelikteki mekânlara uygun, estetik banyo ürünleri tasarlamak, bu tasarımlarımızıevladiyelik ürünler netliğine bürümek için dayanıklılığı ölçüt belirleyerek üretim yapmak, ulaştığımız her bir banyoda ismimizi gururla sergilemek için çıktık yola…Yıllardır edindiğimiz tecrübeleri markamıza yansıttık, her geçen gün biraz daha olgunlaşmış olarak ilerledik bu yolda.

Duş kabini, duş teknesi, küvet, jakuzi ve çeşitli banyo aksesuarlarının hem üretici hem dağıtıcısı olarak bizler, ihtiyaçlarınızı belirlemede sizden atik davrandık, ürünlerimizi kısa zamanda teslim ederek zamanınızı size bıraktık. “Uygun fiyatlı olma” politikamızdan şartlar ne kadar zor olursa olsun vazgeçmedik, gerektiğinde kâr marjımızı kısarken kalitemizden ödün vermeyerek hem cebinizi hem konforunuzu koruduk.

Ürünlerimizi, bünyemizdeyapmış olduğumuz Ar-Ge çalışmaları ve sizlerin taleplerini dinleyerek çeşitlendirdik; eşi benzeri olmayan banyolar yaratmak için gece gündüz çalıştık. Yenilikçi bakış açımızı, benimsediğimiz üslupla bizlerle iletişime geçtiğiniz anda sizlere; üretim kalitemizle ise ürünlerimize yansıttık.

Bukka” adımızla uluslararası standartlarda, insana ve çevreye duyarlı olarak üretimini ve satışını yaptığımız ürünlerin sektörde yeni bakış açıları yaratmasından, çıtayı hep en yükseğe koymuş olduğumuzu görmekten onur duyduk.

Bugün, sahip olduğumuz tüm bu nitelikleri daha iyiye taşımak için temel ilkelerimizden vazgeçmeden ancak üstelerine teknolojiyi, yenilikleri koyarak faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Üretimlerimizin her bir aşamasında Bukka markamızla evlerinize misafir olmanın haklı gururunu yaşamanın, banyo ürünlerimizi kullandığınız süre boyunca “iyi ki” demenizi sağlamanın veyüksek kalitede üretim yaparak güvenliğinizi korumanın bilinciyle hareket ediyor; memnuniyetinizi markamızın yaşaması için en temel etken olarak görüyoruz.

Bir marka düşünün: Satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da ihtiyaçlarınız anında sizlerin yanında olan; garantisi geçsin ya da geçmesin herhangi bir sorunda her bir ürünü ile ayrı ayrı ilgilenebilecek ekibe sahip olan; ürünlerinin gerçek sahibi olan sizlerin memnuniyeti için kendini sürekli geliştiren…

Biz, Bukka, düşüncelerinizdeki marka!